Kurumsal

GOLDSIT OFİS MOBİLYALARI

Sektöre 1993 yılında ofis koltukları üretimi ile başlayan GOLDSİT, üretimini tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale getirerek, sektöründe lider konuma ulaşmıştır. Bir ofiste olması gereken ofis koltukları, ofis mobilyaları ve ofis oturma grupları imalatını kendi bünyesinde üretebilen firmamız, gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zaman takip ederek, müşteri ihtiyaçlarına göre Ar-Ge çalışmalarını yürütüp, doğaya saygılı üretim mantığıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

 

GOLDSİT ofis mobilyaları 22.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 35.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde ham maddeler hariç kullandığı tüm materyallerin tamamını kendi bünyesinde imal edebilmektedir. Maliyetlerimizde fiyat uygunluğuna yol açan bu avantajı, müşterilerine kaliteli ürünü, uygun fiyata satarak yansıtmaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde, dünya standartlarında ürünler üretip, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile tüketicilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektördeki lider yapımızı sürdürüp farklılıklar yaratmak. Kalıcı üstünlükler sağlayıp, sürekli gelişimi destekleyerek, tercih edilen bir dünya markası olmaktır.