Sektöründe Lider !

Sektöre 1993 yılında ofis koltukları üretimi ile başlayan GOLDSİT,üretimini tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale getirerek,sektöründe lider konuma ulaşmıştır.Bir ofiste olması gereken ofis koltukları, ofis mobilyaları ve ofis oturma gruplarını kendi bünyesinde üretebilen firmamız,gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zaman takip ederek,müşteri ihtiyaçlarına göre  Ar-Ge çalışmalarını yürütüp, doğaya saygılı üretim mantığıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.
GOLDSİT ofis mobilyaları 22000 m2’si kapalı olmak üzere,toplam 37000 m2 alana sahip üretim tesislerinde ham madeler hariç kullandığı tüm materyallerin tamamını kendi bünyesinde imal edebilmektedir. Maliyetlerimizde fiyat uygunluğuna yol açan bu avantajı, müşterilerine kaliteli ürünü,uygun fiyata satarak yansıtmaktayız.

BAŞARILI BİR MARKA İÇİN

Başarılı bir marka için öncelikle bilgi ve profesyonellik gerekir. Profesyonellik kulemizi inşa ederken zamana direnebilecek bir temel üzerine kurmamız gerektiğini biliyorduk. Bu bilinçle durmadan çalıştık. 1993 yılında başlayan ofis koltukları üretimi bu gün yerini, ofis oturma grupları ve ofis mobilyaları üretimi ile bir ofiste olması gereken tüm unsurların karşılanabileceği bir bütün oluşturdu.

PROFESYONEL KADROMUZ

Profesyonel kadrosu ve gelişen teknolojinin takip edildiği modern üretim parkuru ile tüm ofis taleplerini karşılayan firma yapımız gücünü, profesyonele bakış açımızı besleyen hiç kaybetmediğimiz amatör ruhumuzdan almaktadır.

BİZ GOLDSİT AİLESİYİZ !

Üretimlerimiz ile ilgili gerekli materyallerin neredeyse tamamı bünyemizde yapılmaktadır. Yedek parça konusunda hemen hemen hiç yan sanayi ihtiyacımız bulunmamaktadır. Maliyetlerimizde fiyat uygunluğu olarak ortaya çıkan bu avantaj marka gücümüze güç katmaktadır.Ülkemizin hemen hemen tüm illerinde bulunan bayi ağı ile, önce tüm Türkiye’ de ve dünyada aranılan bir marka olmak en büyük hedefimizdir.

Başarılı bir markanın arkasında;

  • Tasarım kimliği ,
  • Farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçirebilme yeteneği,
  • Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyeti kararlılığı,
  • Müşterileri ile arasında bağ oluşturan, kalıcı dostluklar bırakan
    Samimiyet ve içtenlik vardır.
goldsit_sayac
200000

Adet Yıllık Koltuk Üretimi

200000

Adet Yıllık Mobilya Üretimi

60

Türkiye Genelinde Satış Noktası

29

Ülkeye İhracat

“ Robocoating 4 başlıklı Carousel sistem “ “ 6 Eksenli robotik boya atım caddesi “ Bu teknik ifadeler, Ultra viyole kurutma tekniği ile kanserojen gaz salınımı riski taşımayan, darbelere karşı dayanıklı ve pürüzsüz görünüme sahip boyalı yüzeyler anlamına geliyor.

Koltuklarımızda kullandığımız sünger parçalar, kendine has tasarımlara sahip kalıplara dökülmek sureti ile şekillendirilmektedir. Bu teknoloji ile ürettiğimiz süngerlerin yoğunluk ve yumuşaklığını belirleyebiliyoruz.

Piyasada sıkça karşılaşılan ucuz ve kalitesiz ürünlerin büyük bir çoğunluğunda hurda malzemeden üretilen plastik parçalar kullanılmaktayken. Biz Goldsit olarak, 37.000m2 lik üretim tesislerimizde kalıplarımızı kendimiz üretiyor, tüm plastik ve poliüretan unsurları kendi bünyemizde, orijinal ham madde kullanarak üretiyoruz.

Üretim tesislerimiz içerisinde yer alan metal işleme bölümünde CNC teknoloji ile metali şekillendiriyoruz. Metal, hemen hemen tüm koltuk modellerinde ve birçok mobilya modelinde kullanılan bir malzeme olup, kontrüksiyonun kuvvetini oluşturur.