KALİTE POLİTİKAMIZ

Ulusal ve uluslar arası rekabet piyasaları ortamında, müşteri taleplerinin karşılanmasında, ürünün ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli, güvenilir ve zamanında karşılanması da son derece önemlidir.

 

Bu amaçla Goldsit; ”Sırtınızı yaslayacağınız güçlü bir dost” sloganı ile yola çıkarak, kendisini sürekli geliştirip, tüketicilerimizden gelen taleplerin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak benimsemiştir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Goldsit müşteri memnuniyeti sektörde 23. yılına girerken, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu yaklaşım, TSE – ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile de tescil edilmiştir.

 

Müşteri Memnuniyeti Politikamız;

Sorunları belirler,  hızla çözüm üretmeye çalışırız.Müşteri odaklı yaklaşımlar geliştirir, bu tür durumlarda kendimizi daima müşterilerimizin yerine koyarız. Tüketicilerimize taahhüt ettiğimiz koşullarda ürünlerimizi sunarız.Satış sonrası hizmette görevimizi eksiksiz yerine getiririz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Goldsit Ofis Mobilyaları olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreye zarar verebilecek riskleri belirler, önlemlerimizi zamanında ve eksiksiz alırız. Çevreye ve doğaya değer veren yaklaşımla üretim yaparak, iyi bir gelecek için tüm çalışanlarımızla katkıda bulunuruz. Çevre bilincimiz ISO 14001 belgesi ile de tescil edilmiştir
Daima;
Personelimize eğitim ve katılım yolu ile çevre bilincini aşılarız.
Atık yönetimi ile doğal kaynak kullanımını en aza indirgeriz.
Doğaya uygun üretim yaparak, sorumluluğumuzu üstleniriz.
Çevre politikamızda sürekli iyileştirmeyi destekleriz.